Sunday the 26th - - Joomla 3.1 Templates
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Biedrība „Rupaiņa sēta" ir dibināta 2013.gadā, reģ. Nr.40008208517, adrese: „Rupaiņa sēta 1", Pūriski, Lendžu pagasts, Rēzeknes novads, LV 4625. Tālrunis: 29400916.
Biedrības biedri: Valērijs Zvīdriņš, Genovefa Rupaine, Vilhelms Butlers, Elga Pokule, Ilga Gudrika.
Galvenais darbības mērķis: Rakstnieka Antona Rupaiņa piemiņas iemūžināšana.
Biedrības valdes locekle Genovefa Rupaine ir devusi nenovērtējamu ieguldījumu izcilā Latgales rakstnieka Antona Rupaiņa dzimtās mājas apkārtnes sakopšanā un labiekārtošanā.

 

Lendžu pagasta Pūriski ir arī Genovefas Rupaines dzimtā vieta. Viņa vienmēr ir jutusi pienākumu Rupaiņu sētā radīt vidi, kur atbraukušie ciemiņi sajustu, ka cieņā un godā tiek turētas mājas, kurās bija sākums gan Antona Rupaiņa mūža ritumam, gan citiem mazāk pazīstamiem, bet sabiedrībai nozīmīgiem likteņstāstiem. 2012.gada pavasarī Genovefas Rupaines vadībā Pūriskos, Rupaiņu dzimtas mājas pagalmā sākās nozīmīgi darbi, kuru gaitā tika nozāģēti un novākti nolūzušie koki, krūmi, nolīdzināta teritorija, novākti sabrukušo ēku pamati, sakārtots pagrabs, ierīkotas puķudobes, iestādīts likteņdārzs. 2013.gadā turpinājās apkārtnes sakopšana un labiekārtošana. Šobrīd ikviens ir aicināts iebraukt Rupaiņu sētas pagalmā un, sēžot lapenē vai uz soliņa mājas pagalmā, sajust un izbaudīt neatkārtojamo mieru un nesteidzību brīnišķīgā Latgales stūrītī.